empoli szafka wisząca w3/60 biały mat
Nr kat. 100245500
opis produktu
EMPOLI SZAFKA WISZĄCA W3/60 BIAŁY MAT to wyposażona w podwójne drzwi szafka wisząca do kuchni z systemem cichego domknięcia. Prezentowane meble kuchenne białe o minimalistycznej formie oraz matowym wykończeniu powierzchni doskonale oddają charakter nowoczesnego stylu kuchni skandynawskiej oraz loft. Szafka wisząca wysoka posiada matowe wykończenie frontów z płyty MDF, które zdobi minimalistyczna ramka. Meble kuchenne białe są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwe w utrzymaniu nieskazitelnej czystości.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Empoli folia biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Biały |
| Typ produktu: | Szafka wisząca wysoka |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 96 cm |
| Głębokość: | 32.5 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
EMPOLI SZAFKA WISZĄCA W3/60 BIAŁY MAT to wyposażona w podwójne drzwi szafka wisząca do kuchni z systemem cichego domknięcia. Prezentowane meble kuchenne białe o minimalistycznej formie oraz matowym wykończeniu powierzchni doskonale oddają charakter nowoczesnego stylu kuchni skandynawskiej oraz loft. Szafka wisząca wysoka posiada matowe wykończenie frontów z płyty MDF, które zdobi minimalistyczna ramka. Meble kuchenne białe są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwe w utrzymaniu nieskazitelnej czystości.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Empoli folia biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Biały |
| Typ produktu: | Szafka wisząca wysoka |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 96 cm |
| Głębokość: | 32.5 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
empoli szafka wisząca w3/60 biały mat
Nr kat. 100245500
Idealne AGD do tej kuchni






