dywan nowoczesny elegant cube
Nr kat. 100168126
opis produktu
Szaro-beżowy dywan loftowy z kolekcji Elegant Cube doskonale wpisuje się w charakter surowych i ponadczasowych wnętrz industrialnych. Model dywanu do salonu, jak również do sypialni w stylu loftu, jest przyjemny w użytkowaniu, a także niewymagający w pielęgnacji. Dywan 120x170 cm to model dywanu tkanego maszynowo, którego włókno syntetyczne heat set frise posiada właściwości antybakteryjne, a ponadto jest długotrwałe – nawet po wielu latach użytkowania dywan loftowy Elegant Cube nie ulega ścieraniu i wgnieceniom.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 18 mm |
| Waga całkowita: | 3100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.20 x 1.70 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szaro-beżowy dywan loftowy z kolekcji Elegant Cube doskonale wpisuje się w charakter surowych i ponadczasowych wnętrz industrialnych. Model dywanu do salonu, jak również do sypialni w stylu loftu, jest przyjemny w użytkowaniu, a także niewymagający w pielęgnacji. Dywan 120x170 cm to model dywanu tkanego maszynowo, którego włókno syntetyczne heat set frise posiada właściwości antybakteryjne, a ponadto jest długotrwałe – nawet po wielu latach użytkowania dywan loftowy Elegant Cube nie ulega ścieraniu i wgnieceniom.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 18 mm |
| Waga całkowita: | 3100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.20 x 1.70 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny elegant cube
Nr kat. 100168126
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



