eide granit
Nr kat. 100157546
opis produktu
Idealnie współgrające ze sobą stonowane kolory i tradycyjne kształty wprowadzą do wnętrza Twojego domu wyjątkową atmosferę. Zaprezentowany dywan prostokątny pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni w salonie lub sypialni. Dywan 80x150 cm sprawdzi się doskonale jako niewielki element dekoracyjny, który będzie pełnić funkcję podłoża na stolik do kawy lub zapewni komfort dla bosych stóp w okolicy łóżka. Model z kolekcji EIDE GRANIT dzięki wzorom nawiązującym do orientalnej stylistyki, będzie ładnie komponować się z wnętrzami urządzonymi w tradycyjnym i klasycznym stylu. Produkt został objęty dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 2030 g/m2 |
| Wzór: | Etno |
| Rozmiar: | 0.80 x 1.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Idealnie współgrające ze sobą stonowane kolory i tradycyjne kształty wprowadzą do wnętrza Twojego domu wyjątkową atmosferę. Zaprezentowany dywan prostokątny pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni w salonie lub sypialni. Dywan 80x150 cm sprawdzi się doskonale jako niewielki element dekoracyjny, który będzie pełnić funkcję podłoża na stolik do kawy lub zapewni komfort dla bosych stóp w okolicy łóżka. Model z kolekcji EIDE GRANIT dzięki wzorom nawiązującym do orientalnej stylistyki, będzie ładnie komponować się z wnętrzami urządzonymi w tradycyjnym i klasycznym stylu. Produkt został objęty dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 2030 g/m2 |
| Wzór: | Etno |
| Rozmiar: | 0.80 x 1.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
eide granit
Nr kat. 100157546





