wykładzina dywanowa e-weave szary 4m
Nr kat. 100144411
opis produktu
Wykładzina dywanowa E-weave szary 4m to wariant utrzymany w neutralnym odcieniu szarości, który zapewnia ponadczasowy styl oraz ciekawą strukturę pętelkową. Powyższy model o szerokości 4 m powstał z włókien poliamidu. Stworzony z myślą o wysokim natężeniu ruchu oraz intensywnej eksploatacji powierzchni, sprosta wyzwaniom dużych obiektów – biur, hoteli, instytucji państwowych oraz sklepów. Łatwa w pielęgnacji wykładzina dywanowa gwarantuje stabilne, wytrzymałe i bezpieczne pokrycie podłogi, które nie sprzyja rozwojowi insektów. Sprężyste i niskie runo jest wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nawet pod wpływem trwałego tarcia oraz udeptywania zachowuje doskonały wygląd.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.050 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 5.1 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 500 g/m2 |
| Wysokość runa : | 1.1 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa E-weave szary 4m to wariant utrzymany w neutralnym odcieniu szarości, który zapewnia ponadczasowy styl oraz ciekawą strukturę pętelkową. Powyższy model o szerokości 4 m powstał z włókien poliamidu. Stworzony z myślą o wysokim natężeniu ruchu oraz intensywnej eksploatacji powierzchni, sprosta wyzwaniom dużych obiektów – biur, hoteli, instytucji państwowych oraz sklepów. Łatwa w pielęgnacji wykładzina dywanowa gwarantuje stabilne, wytrzymałe i bezpieczne pokrycie podłogi, które nie sprzyja rozwojowi insektów. Sprężyste i niskie runo jest wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nawet pod wpływem trwałego tarcia oraz udeptywania zachowuje doskonały wygląd.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.050 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 5.1 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 500 g/m2 |
| Wysokość runa : | 1.1 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa e-weave szary 4m
Nr kat. 100144411
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o




