e-check granatowy
Nr kat. 100428202
opis produktu
E-Check granatowy to wykładzina dywanowa o klasie obiektowej, która sprosta wyzwaniom przestrzeni komercyjnych. Powyższy produkt o wysokiej odporności na ścieranie, udeptywanie oraz pozostałe czynniki mechaniczne, powstał z niezawodnych włókien poliamidowych. Wykładzina dywanowa granatowa charakteryzuje się uniwersalną kolorystyką, a także pętelkową strukturą. Model dedykowany jest biurom, hotelom, instytucjom oraz pozostałym miejscom publicznym o dużym natężeniu ruchu. Łatwa w pielęgnacji wykładzina dywanowa E-Check nie ulega blaknięciu pod wpływem promieniowania UV. Antystatyczna powłoka nie przyciąga kurzu do powierzchni i nie sprzyja rozwojowi bakterii, moli ani grzybów. Zaś termoizolacyjna struktura wykładziny dywanowej sprawdzi się na systemie ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Granatowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 6 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 625 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
E-Check granatowy to wykładzina dywanowa o klasie obiektowej, która sprosta wyzwaniom przestrzeni komercyjnych. Powyższy produkt o wysokiej odporności na ścieranie, udeptywanie oraz pozostałe czynniki mechaniczne, powstał z niezawodnych włókien poliamidowych. Wykładzina dywanowa granatowa charakteryzuje się uniwersalną kolorystyką, a także pętelkową strukturą. Model dedykowany jest biurom, hotelom, instytucjom oraz pozostałym miejscom publicznym o dużym natężeniu ruchu. Łatwa w pielęgnacji wykładzina dywanowa E-Check nie ulega blaknięciu pod wpływem promieniowania UV. Antystatyczna powłoka nie przyciąga kurzu do powierzchni i nie sprzyja rozwojowi bakterii, moli ani grzybów. Zaś termoizolacyjna struktura wykładziny dywanowej sprawdzi się na systemie ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Granatowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 6 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 625 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
e-check granatowy
Nr kat. 100428202
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



