dywan tradycyjny moon pamuk silver 240x340 cm
Nr kat. 100137710
opis produktu
Tradycyjny dywan PAMUK SILVER jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który sprawi, że w pomieszczeniu zapanuje niepowtarzalna atmosfera. Produkt powstał w 100% z wełny. Dzięki temu świetnie izoluje od zimnej podłogi. Jest wyjątkowo trwały. Jest naturalnym stabilizatorem wilgotności w pomieszczeniu. Produkt PAMUK SILVER został utrzymany w kształcie prostokąta. To dodatek, który będzie dobrze się prezentował w salonie, kuchni czy w sypialni. Doskonale łączy w sobie wzór ramki oraz dwa kolory – szary i srebrny. Jego waga to 2515 g/m2, a wymiary to 2,40 x 3,40 m. Dywan PAMUK SILVER został utkany maszynowo. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2515 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 240X340 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Tradycyjny dywan PAMUK SILVER jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który sprawi, że w pomieszczeniu zapanuje niepowtarzalna atmosfera. Produkt powstał w 100% z wełny. Dzięki temu świetnie izoluje od zimnej podłogi. Jest wyjątkowo trwały. Jest naturalnym stabilizatorem wilgotności w pomieszczeniu. Produkt PAMUK SILVER został utrzymany w kształcie prostokąta. To dodatek, który będzie dobrze się prezentował w salonie, kuchni czy w sypialni. Doskonale łączy w sobie wzór ramki oraz dwa kolory – szary i srebrny. Jego waga to 2515 g/m2, a wymiary to 2,40 x 3,40 m. Dywan PAMUK SILVER został utkany maszynowo. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2515 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 240X340 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny moon pamuk silver 240x340 cm
Nr kat. 100137710
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
_IMG.jpg&width=764&format=webp)

_OTH.jpg&width=764&format=webp)
_OTH2.jpg&width=764&format=webp)
_OTH3.jpg&width=764&format=webp)



