dywan tradycyjny harun silver 200x300 cm
Nr kat. 100240885
opis produktu
HARUN SILVER to model inspirowany wzornictwem dywanów perskich, który zyskuje nutę nowoczesności za sprawą chłodnej, beżowo-szarej kolorystyki. To idealna propozycja dywanu do salonu, który sprawdzi się w aranżacji orientalnej, etnicznej, eklektycznej, łączącej klasykę z nowoczesnością. Dywan tradycyjny o wymiarach 200 cm szerokości i 300 cm długości skutecznie ociepla i wygłusza pomieszczenie. Wykazujący właściwości stabilizujące wilgotność powietrza dywan wełniany tkany maszynowo zachowuje doskonały wygląd przez wiele lat użytkowania. Miękki, sprężysty, odporny na odbarwienia i odkształcenia stanowią fantastyczną inwestycję do efektownego salonu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 200x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
HARUN SILVER to model inspirowany wzornictwem dywanów perskich, który zyskuje nutę nowoczesności za sprawą chłodnej, beżowo-szarej kolorystyki. To idealna propozycja dywanu do salonu, który sprawdzi się w aranżacji orientalnej, etnicznej, eklektycznej, łączącej klasykę z nowoczesnością. Dywan tradycyjny o wymiarach 200 cm szerokości i 300 cm długości skutecznie ociepla i wygłusza pomieszczenie. Wykazujący właściwości stabilizujące wilgotność powietrza dywan wełniany tkany maszynowo zachowuje doskonały wygląd przez wiele lat użytkowania. Miękki, sprężysty, odporny na odbarwienia i odkształcenia stanowią fantastyczną inwestycję do efektownego salonu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 200x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny harun silver 200x300 cm
Nr kat. 100240885
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






