dywan tradycyjny enigma multi gold 160x230 cm
Nr kat. 100525732
opis produktu
Dywan tradycyjny Enigma Multi gold 160x230 to dywan do sypialni oraz salonu, który wniesie do wnętrza subtelny połysk, zapewniając powierzchni ekskluzywne i prestiżowe wykończenie. Prezentowany dywan w stylu klasycznym charakteryzuje się odcieniem złota oraz wzorem o uwypuklonej strukturze. Jego krótsze brzegi zdobią dekoracyjne frędzle. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 160x230 cm. Dywan tkany maszynowo powstał z wiskozy, czyli włókien pochodzenia naturalnego. Lekki, a jednocześnie trwały model o wysokiej odporności mechanicznej nie ulega odkształceniom, przetarciom ani trwałym wgnieceniom. Ponadto dywan wiskozowy nie blaknie pod wpływem promieniowania UV, dzięki czemu sprawdzi się także w miejscach intensywnie nasłonecznionych. Model odporny na kurz oraz brud zachowuje doskonały wygląd przy podstawowej pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wiskoza |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złote |
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 3150 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan tradycyjny Enigma Multi gold 160x230 to dywan do sypialni oraz salonu, który wniesie do wnętrza subtelny połysk, zapewniając powierzchni ekskluzywne i prestiżowe wykończenie. Prezentowany dywan w stylu klasycznym charakteryzuje się odcieniem złota oraz wzorem o uwypuklonej strukturze. Jego krótsze brzegi zdobią dekoracyjne frędzle. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 160x230 cm. Dywan tkany maszynowo powstał z wiskozy, czyli włókien pochodzenia naturalnego. Lekki, a jednocześnie trwały model o wysokiej odporności mechanicznej nie ulega odkształceniom, przetarciom ani trwałym wgnieceniom. Ponadto dywan wiskozowy nie blaknie pod wpływem promieniowania UV, dzięki czemu sprawdzi się także w miejscach intensywnie nasłonecznionych. Model odporny na kurz oraz brud zachowuje doskonały wygląd przy podstawowej pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wiskoza |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złote |
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 3150 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny enigma multi gold 160x230 cm
Nr kat. 100525732
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








