dywan tradycyjny dolna 808 beige 200x300
Nr kat. 100489877
opis produktu
Dywan tradycyjny Dolna beige to propozycja, która znakomicie odnajdzie się w salonie, jadalni i sypialni w stylu klasycznym oraz retro. Prezentowany dywan z ramką wyróżnia się bogatym i finezyjnym wzornictwem z motywem florystycznym. Utrzymany w odcieniach kremu, beżu oraz czerwieni – wniesie przytulność i wizualne ocieplenie przestrzeni. Wymiary dywanu wełnianego wynoszą 200 x 300 cm. Model tkany maszynowo powstał w sposób zrównoważony z poszanowaniem środowiska naturalnego, co potwierdza certyfikat produktu ekologicznego. Wśród licznych zalet dywanów wełnianych wymienia się ich ciepłą, miękką i sprężystą strukturę, która zapewnia niebywały komfort dla stóp, a także możliwość możliwość użytkowania na systemie ogrzewania podłogowego. Jego kolorystyka nie blaknie, a struktura nie odkształca się pod wpływem czynników zewnętrznych. Ponadto dywany z wełny w naturalny sposób regulują poziom wilgotności powietrza, a także wykazują właściwości dźwiękochłonne.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan tradycyjny Dolna beige to propozycja, która znakomicie odnajdzie się w salonie, jadalni i sypialni w stylu klasycznym oraz retro. Prezentowany dywan z ramką wyróżnia się bogatym i finezyjnym wzornictwem z motywem florystycznym. Utrzymany w odcieniach kremu, beżu oraz czerwieni – wniesie przytulność i wizualne ocieplenie przestrzeni. Wymiary dywanu wełnianego wynoszą 200 x 300 cm. Model tkany maszynowo powstał w sposób zrównoważony z poszanowaniem środowiska naturalnego, co potwierdza certyfikat produktu ekologicznego. Wśród licznych zalet dywanów wełnianych wymienia się ich ciepłą, miękką i sprężystą strukturę, która zapewnia niebywały komfort dla stóp, a także możliwość możliwość użytkowania na systemie ogrzewania podłogowego. Jego kolorystyka nie blaknie, a struktura nie odkształca się pod wpływem czynników zewnętrznych. Ponadto dywany z wełny w naturalny sposób regulują poziom wilgotności powietrza, a także wykazują właściwości dźwiękochłonne.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny dolna 808 beige 200x300
Nr kat. 100489877
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać











