dywan tradycyjny creation nodi 200x290 cm
Nr kat. 100364009
opis produktu
DYWAN TRADYCYJNY CREATION NODI to model dedykowany aranżacjom klasycznym i eleganckim. Powyższy dywan z ramką oraz florystycznym wzorem utrzymany jest w łagodnych i subtelnych odcieniach kremu, beżu i brązu. Wymiary prezentowanego dywanu do salonu, jadalni oraz sypialni wynoszą 200 x 290 cm. Dywan polipropylenowy powstał metodą tkania maszynowego. Wśród licznych zalet dywanów z polipropylenu wymienia się ich miękkość, sprężystość oraz trwałość. Łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu czystości, nie ulega szkodliwemu działaniu wilgoci, światła UV oraz środków chemicznych. Struktura włókien znakomicie przewodzi ciepło, sprawdzając się na systemie ogrzewania podłogowego. Ponadto model o właściwościach antystatycznych nie przyciąga kurzu.
Dywany
Kolekcje
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do sypialni
Dywany do salonu
ART DECO
Dywany polipropylenowe
Dywany tradycyjne
Dywany beżowe
JAPANDI
Dywany 200x300
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany szare
Do salonu
Do sypialni
Komfort
Polipropylen
Szare
Beżowe
CREATION
Dywany tureckie
Dywany wzór klasyczny
Klasyczny
Turecki
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | CREATION |
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 1950 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN TRADYCYJNY CREATION NODI to model dedykowany aranżacjom klasycznym i eleganckim. Powyższy dywan z ramką oraz florystycznym wzorem utrzymany jest w łagodnych i subtelnych odcieniach kremu, beżu i brązu. Wymiary prezentowanego dywanu do salonu, jadalni oraz sypialni wynoszą 200 x 290 cm. Dywan polipropylenowy powstał metodą tkania maszynowego. Wśród licznych zalet dywanów z polipropylenu wymienia się ich miękkość, sprężystość oraz trwałość. Łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu czystości, nie ulega szkodliwemu działaniu wilgoci, światła UV oraz środków chemicznych. Struktura włókien znakomicie przewodzi ciepło, sprawdzając się na systemie ogrzewania podłogowego. Ponadto model o właściwościach antystatycznych nie przyciąga kurzu.
Dywany
Kolekcje
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do sypialni
Dywany do salonu
ART DECO
Dywany polipropylenowe
Dywany tradycyjne
Dywany beżowe
JAPANDI
Dywany 200x300
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany szare
Do salonu
Do sypialni
Komfort
Polipropylen
Szare
Beżowe
CREATION
Dywany tureckie
Dywany wzór klasyczny
Klasyczny
Turecki
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | CREATION |
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 1950 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny creation nodi 200x290 cm
Nr kat. 100364009
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








