dywan shaggy soft uni light green 190x190
Nr kat. 100243439
opis produktu
DYWAN SOFT UNI LIGHT GREEN to uniwersalny i jednolity dywan zielony, który świetnie sprawdzi się zarówno w salonie, jak również w sypialni. Dywan kwadratowy o wymiarach 190 x 190 cm wyróżnia się przyjemną, miękką oraz futrzaną strukturą runa. Prezentowany dywan shaggy to model tkany ręcznie z włókien polipropylenowych, które zapewniają atrakcyjny wygląd powierzchni. Produkt jest wysoce odporny na przebarwienia, blaknięcie, ścieranie, udeptywanie, wilgoć oraz światło UV. Ponadto powierzchnia dywanu zielonego jest łatwa w pielęgnacji. Model o właściwościach antystatycznych nie przyciąga kurzu, dzięki czemu może być stosowany w otoczeniu alergików.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany polipropylenowe
Dywany Tom Tailor
Dywany do salonu
Dywany shaggy
Dywany 200x300
Dywany kwadratowe
Dywany zielone
Dywany tkane ręcznie
200 cm x 300 cm
Dywany do pokoju młodzieżowego
Do salonu
Tkane ręcznie
Kwadrat
Tom Tailor
Do sypialni
Do pokoju młodzieżowego
Dywany gładkie
Polipropylen
Dywany włochate
Zielone
Gładki
Włochaty
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Marka: | Tom Tailor |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Zielone |
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Waga całkowita: | 3500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.90 x 1.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Kwadrat |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN SOFT UNI LIGHT GREEN to uniwersalny i jednolity dywan zielony, który świetnie sprawdzi się zarówno w salonie, jak również w sypialni. Dywan kwadratowy o wymiarach 190 x 190 cm wyróżnia się przyjemną, miękką oraz futrzaną strukturą runa. Prezentowany dywan shaggy to model tkany ręcznie z włókien polipropylenowych, które zapewniają atrakcyjny wygląd powierzchni. Produkt jest wysoce odporny na przebarwienia, blaknięcie, ścieranie, udeptywanie, wilgoć oraz światło UV. Ponadto powierzchnia dywanu zielonego jest łatwa w pielęgnacji. Model o właściwościach antystatycznych nie przyciąga kurzu, dzięki czemu może być stosowany w otoczeniu alergików.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany polipropylenowe
Dywany Tom Tailor
Dywany do salonu
Dywany shaggy
Dywany 200x300
Dywany kwadratowe
Dywany zielone
Dywany tkane ręcznie
200 cm x 300 cm
Dywany do pokoju młodzieżowego
Do salonu
Tkane ręcznie
Kwadrat
Tom Tailor
Do sypialni
Do pokoju młodzieżowego
Dywany gładkie
Polipropylen
Dywany włochate
Zielone
Gładki
Włochaty
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Marka: | Tom Tailor |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Zielone |
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Waga całkowita: | 3500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.90 x 1.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Kwadrat |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy soft uni light green 190x190
Nr kat. 100243439
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








