dywan nowoczesny marmaris mas 400 beige 200x290
Nr kat. 100261160
opis produktu
DYWAN MARMARIS MAS 400 BEIGE to model o wymiarach 200 x 290 cm. Prezentowany dywan beżowy wyróżnia się eleganckim i efektownym wzorem marmuru, który wniesie do wnętrza ponadczasowy styl. Model dedykowany aranżacjom nowoczesnym, zapewnia nie tylko wysoki walor wizualny, ale również funkcjonalność. Dywan tkany maszynowo powstał z niezawodnych włókien polipropylenu i poliestru. Dzięki temu produkt wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem, jak również miękkością i łatwością utrzymania nieskazitelnie czystej powierzchni. Dywan typu marmur dostępny jest także w innych rozmiarach oraz kolorach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 70% Polipropylen / 30% Poliester |
| Marka: | Lalee |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 15 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: | Marmur |
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN MARMARIS MAS 400 BEIGE to model o wymiarach 200 x 290 cm. Prezentowany dywan beżowy wyróżnia się eleganckim i efektownym wzorem marmuru, który wniesie do wnętrza ponadczasowy styl. Model dedykowany aranżacjom nowoczesnym, zapewnia nie tylko wysoki walor wizualny, ale również funkcjonalność. Dywan tkany maszynowo powstał z niezawodnych włókien polipropylenu i poliestru. Dzięki temu produkt wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem, jak również miękkością i łatwością utrzymania nieskazitelnie czystej powierzchni. Dywan typu marmur dostępny jest także w innych rozmiarach oraz kolorach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 70% Polipropylen / 30% Poliester |
| Marka: | Lalee |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 15 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: | Marmur |
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny marmaris mas 400 beige 200x290
Nr kat. 100261160
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



