dywan nowoczesny garnier pierre cardin ivory 120x170 cm
Nr kat. 100524491
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 50% Wiskoza / 50% Aksamit |
| Marka: | Pierre Cardin |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Kremowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 50% Wiskoza / 50% Aksamit |
| Marka: | Pierre Cardin |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Kremowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny garnier pierre cardin ivory 120x170 cm
Nr kat. 100524491
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






