dywan nowoczesny fabiana gf/032 beige 194x290 cm
Nr kat. 100237061
opis produktu
DYWAN FABIANA GF/032 BEIGE to model dywanu beżowego, który doskonale odnajdzie się w aranżacjach skandynawskich, boho, naturalnych i nowoczesnych. Prezentowany dywan do salonu oraz sypialni mierzy 194 x 290 cm. Łatwy w pielęgnacji, wytrzymały, a także przyjemny w codziennym użytkowaniu – dywan tkany maszynowo z syntetycznych włókien to doskonałe rozwiązanie na długie lata. Dywany z poliestru wykazują właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także substancje chemiczne. Ponadto wyróżniają się miękkością, sprężystością oraz charakterystycznym połyskiem.
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany Gino Falcone
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Tak
Dywany 200x300
Dywany 3d
Dywany z poliesteru
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Dywany szare
Gino Falcone
Do sypialni
Poliester
Szare
Beżowe
Geometryczny
3D
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2350 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 194x290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN FABIANA GF/032 BEIGE to model dywanu beżowego, który doskonale odnajdzie się w aranżacjach skandynawskich, boho, naturalnych i nowoczesnych. Prezentowany dywan do salonu oraz sypialni mierzy 194 x 290 cm. Łatwy w pielęgnacji, wytrzymały, a także przyjemny w codziennym użytkowaniu – dywan tkany maszynowo z syntetycznych włókien to doskonałe rozwiązanie na długie lata. Dywany z poliestru wykazują właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także substancje chemiczne. Ponadto wyróżniają się miękkością, sprężystością oraz charakterystycznym połyskiem.
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany Gino Falcone
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Tak
Dywany 200x300
Dywany 3d
Dywany z poliesteru
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Dywany szare
Gino Falcone
Do sypialni
Poliester
Szare
Beżowe
Geometryczny
3D
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2350 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 194x290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny fabiana gf/032 beige 194x290 cm
Nr kat. 100237061
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie







