dywan tradycyjny cosima 119 multicolor 80x160
Nr kat. 100473697
Dywany
Kolekcje
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany 80x150
Dywany Gino Falcone
Dywany do sypialni
ART DECO
Dywany tradycyjne
Dywany do salonu
Dywany kolorowe
Dywany z poliesteru
80 cm x 150 cm
Dywany patchwork
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Gino Falcone
Do sypialni
Poliester
Wielokolorowe
Dywany ombre
Dywany wzór klasyczny
Klasyczny
Ombre
Patchwork
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 70% Poliester / 30% Bawełna |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 3 mm |
| Waga całkowita: | 1500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80x160 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany 80x150
Dywany Gino Falcone
Dywany do sypialni
ART DECO
Dywany tradycyjne
Dywany do salonu
Dywany kolorowe
Dywany z poliesteru
80 cm x 150 cm
Dywany patchwork
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Gino Falcone
Do sypialni
Poliester
Wielokolorowe
Dywany ombre
Dywany wzór klasyczny
Klasyczny
Ombre
Patchwork
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 70% Poliester / 30% Bawełna |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 3 mm |
| Waga całkowita: | 1500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80x160 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny cosima 119 multicolor 80x160
Nr kat. 100473697
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać







