dywan tradycyjny cosima 118 multicolor 160x230
Nr kat. 100473691
Dywany
Kolekcje
Dywany Gino Falcone
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
VINTAGE
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
ART DECO
Dywany tradycyjne
Dywany 170x240
Dywany kolorowe
Dywany z poliesteru
170 cm x 240 cm
Dywany patchwork
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany szare
Do salonu
Gino Falcone
Do sypialni
Poliester
Szare
Wielokolorowe
Dywany ombre
Dywany wzór klasyczny
Klasyczny
Ombre
Patchwork
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 70% Poliester / 30% Bawełna |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 3 mm |
| Waga całkowita: | 1500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Dywany Gino Falcone
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
VINTAGE
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
ART DECO
Dywany tradycyjne
Dywany 170x240
Dywany kolorowe
Dywany z poliesteru
170 cm x 240 cm
Dywany patchwork
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany szare
Do salonu
Gino Falcone
Do sypialni
Poliester
Szare
Wielokolorowe
Dywany ombre
Dywany wzór klasyczny
Klasyczny
Ombre
Patchwork
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 70% Poliester / 30% Bawełna |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 3 mm |
| Waga całkowita: | 1500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny cosima 118 multicolor 160x230
Nr kat. 100473691
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






