dywan nowoczesny cocoa beż 160x220
Nr kat. 100149129
opis produktu
Jeśli szukasz pięknego dywanu, który udekoruje Twoje wnętrze i jednocześnie ochroni podłogę to wybierz model COCOA BEŻ. Charakteryzuje się on ocieplająca wnętrze beżową kolorystyką oraz ciekawym motywem kwiatowym. Oprócz estetycznego wyglądu, produkt ten posiada wiele cech, które zapewniają utrzymanie dobrej kondycji dywanu przez wiele lat użytkowania. Wykonanie runa z włókien polipropylenowych zapewnia odporność na odkształcenia i ścieranie powierzchni. Ponadto dywan posiada cechy antystatyczne i antyalergiczne. Syntetyczny materiał zapewnia bardzo proste i szybkie usuwanie zabrudzeń.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | W kwiaty |
| Rozmiar: | 160X220 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jeśli szukasz pięknego dywanu, który udekoruje Twoje wnętrze i jednocześnie ochroni podłogę to wybierz model COCOA BEŻ. Charakteryzuje się on ocieplająca wnętrze beżową kolorystyką oraz ciekawym motywem kwiatowym. Oprócz estetycznego wyglądu, produkt ten posiada wiele cech, które zapewniają utrzymanie dobrej kondycji dywanu przez wiele lat użytkowania. Wykonanie runa z włókien polipropylenowych zapewnia odporność na odkształcenia i ścieranie powierzchni. Ponadto dywan posiada cechy antystatyczne i antyalergiczne. Syntetyczny materiał zapewnia bardzo proste i szybkie usuwanie zabrudzeń.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | W kwiaty |
| Rozmiar: | 160X220 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny cocoa beż 160x220
Nr kat. 100149129
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



