Filtry

DYWANY W KWIATY

113 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany w kwiaty

Dywany w kwiaty i motywy roślinne towarzyszą nam w tej czy innej postaci już od wielu lat. Dekoracje z motywem florystycznym możemy wykorzystać w prawie każdym wnętrzu. Dywany w kwiaty są jedną z najpopularniejszych dekoracji tego rodzaju. O tym, czy dywan w kwiaty będzie pasował do naszego wnętrza, decyduje oczywiście styl konkretnego dywanu. W ofercie sklepu internetowego Komfort dostępnych jest kilkadziesiąt przeróżnych modeli dywanów w kwiaty. Są to zarówno dywany w kwiaty z praktycznych włókien syntetycznych, jak i dywany w kwiaty z naturalnej wełny. Duże dywany w kwiaty możemy wykorzystać w salonie czy sypialni. Natomiast małe dywaniki w kwiaty mogą stać się gustownym dodatkiem do łazienki czy pomieszczenia wejściowego.

Klasyczne czy nowoczesne dywany w kwiaty?

Motyw kwiatowy to jeden z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych motywów dekoracyjnych. Nic więc dziwnego, że dywany w kwiaty dostępne są zarówno w wersji klasycznej, jak i nowoczesnej. Klasyczne dywany w kwiaty to przede wszystkim wzory nawiązujące do orientalnych dywanów tureckich czy perskich. Na większości tego rodzaju dywanów można znaleźć przeróżne motywy kwiatowe czy roślinne. Taki klasyczny dywan w kwiaty możemy wykorzystać w różnych wnętrzach. Najbardziej oczywistym miejscem dla dywanu orientalnego w kwiaty będzie salon z zabytkowymi lub kolonialnymi meblami. Jednak nowoczesne trendy mieszkaniowe pokazały, że dywan orientalny świetnie sprawdzi się również w bardziej nowoczesnych i awangardowych stylizacjach. Dywan w kwiaty możemy z powodzeniem wykorzystać również we wnętrzu inspirowanym trendami etnicznymi. Na przykład w minimalistycznym japońskim salonie sprawdzi się biały dywan z motywem kwiatu wiśni.

Nowoczesne dywany w kwiaty to szeroka kategoria, obejmująca modele w przeróżnej kolorystyce. W przypadku minimalistycznych wnętrz możemy sięgnąć po czarno-biały, nowoczesny dywan w kwiaty. Takie dywany sprawdzą się również w wielu innych nowoczesnych aranżacjach. Natomiast jeśli zależy nam na wprowadzeniu do wnętrza bardziej intensywnych barw, możemy wybrać kolorowy nowoczesny dywan w kwiaty.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.