dywan nowoczesny coastline grey
Nr kat. 100227424
opis produktu
COASTLINE BEIGE to gładki dywan wykończony w tonacji szaro-beżowej. Może stać się elementem dekoracyjnym Twojego nowoczesnego salonu lub sypialni. Wprowadzi do nich ciepło i przytulny klimat. Dywan COASTLINE BEIGE to prostokąt o wymiarach 160 x 230 cm. Tkany jest ręcznie. Został wytworzony z poliestru. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na mechaniczne uszkodzenia oraz udeptywanie. Wykazuje wysoką trwałość i odporność na ścieranie. Włos dywanu COASTLINE BEIGE jest bardzo miękki o dużym połysku. Przekłada się to na jego piękny i wyrazisty kolor. Cechuje się wysoką odpornością na zabrudzenia i jest naturalnie odporny na zaplamienia.
Dywany
Kolekcje
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany beżowe
Dywany do salonu
RĘCZNIE TKANE
Dywany plecione
Tak
Dywany 170x240
Dywany z poliesteru
Dywany tkane ręcznie
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Dywany szare
Tkane ręcznie
Do salonu
Komfort
Dywany rustykalne
Poliester
Dywany gładkie
Dywany skandynawskie
Dywany industrialne
Szare
Beżowe
Dywany indyjskie
Skandynawski
Industrialny
Gładki
Indyjski
Rustykalny
Szczegóły Produktu
| Kolekcje: | RĘCZNIE TKANE |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 60% Poliester / 20% Wełna / 20% Bawełna |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: |
|
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
COASTLINE BEIGE to gładki dywan wykończony w tonacji szaro-beżowej. Może stać się elementem dekoracyjnym Twojego nowoczesnego salonu lub sypialni. Wprowadzi do nich ciepło i przytulny klimat. Dywan COASTLINE BEIGE to prostokąt o wymiarach 160 x 230 cm. Tkany jest ręcznie. Został wytworzony z poliestru. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na mechaniczne uszkodzenia oraz udeptywanie. Wykazuje wysoką trwałość i odporność na ścieranie. Włos dywanu COASTLINE BEIGE jest bardzo miękki o dużym połysku. Przekłada się to na jego piękny i wyrazisty kolor. Cechuje się wysoką odpornością na zabrudzenia i jest naturalnie odporny na zaplamienia.
Dywany
Kolekcje
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany beżowe
Dywany do salonu
RĘCZNIE TKANE
Dywany plecione
Tak
Dywany 170x240
Dywany z poliesteru
Dywany tkane ręcznie
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Dywany szare
Tkane ręcznie
Do salonu
Komfort
Dywany rustykalne
Poliester
Dywany gładkie
Dywany skandynawskie
Dywany industrialne
Szare
Beżowe
Dywany indyjskie
Skandynawski
Industrialny
Gładki
Indyjski
Rustykalny
Szczegóły Produktu
| Kolekcje: | RĘCZNIE TKANE |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 60% Poliester / 20% Wełna / 20% Bawełna |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: |
|
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny coastline grey
Nr kat. 100227424
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






