dywan nowoczesny alpen uni natural 70x140 cm
Nr kat. 100535229
opis produktu
Dywan Nowoczesny Alpen Uni Natural 70x140 Cm to element aranżacji wnętrza, który wprowadza ponadczasową estetykę sprzyjającą codziennemu relaksowi. Jego gładki wzór i naturalny odcień doskonale nadają się do salonu oraz sypialni, gdzie tworzą subtelny wystrój pomieszczenia. Prostokątny dywan o wymiarach 70 x 140 cm, tkany ręcznie z wełny, wyróżnia się miękkim i ciepłym runem, zapewniającym wysoki komfort użytkowania. Model wykazuje odporność na wgniecenia od kółek mebli i jest przystosowany do podłoża z ogrzewaniem podłogowym. Prezentowany dywan to produkt ekologiczny, którego jakość została potwierdzona certyfikatem.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Odporne na kółka: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Naturalne |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 70x140 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan Nowoczesny Alpen Uni Natural 70x140 Cm to element aranżacji wnętrza, który wprowadza ponadczasową estetykę sprzyjającą codziennemu relaksowi. Jego gładki wzór i naturalny odcień doskonale nadają się do salonu oraz sypialni, gdzie tworzą subtelny wystrój pomieszczenia. Prostokątny dywan o wymiarach 70 x 140 cm, tkany ręcznie z wełny, wyróżnia się miękkim i ciepłym runem, zapewniającym wysoki komfort użytkowania. Model wykazuje odporność na wgniecenia od kółek mebli i jest przystosowany do podłoża z ogrzewaniem podłogowym. Prezentowany dywan to produkt ekologiczny, którego jakość została potwierdzona certyfikatem.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Odporne na kółka: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Naturalne |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 70x140 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny alpen uni natural 70x140 cm
Nr kat. 100535229
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








