drzwi prysznicowe new trendy prime 190x200 wnękowe białe uniwersalne d-0440a
Nr kat. 100433296
opis produktu
Doskonałym rozwiązaniem do nowoczesnej łazienki są Drzwi Prysznicowe New Trendy Prime 190x200 Wnękowe Białe Uniwersalne D-044 a. Przeznaczone są do montażu we wnęce prysznicowej, oferują wygodę i elegancję dzięki przesuwnej konstrukcji. Mają 190 cm szerokości i 200 cm wysokości zapewniając komfortową przestrzeń do kąpieli. Wykonane z przezroczystego szkła o grubości 6 mm gwarantują trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Specjalna powłoka zastosowana na szkle ułatwia ich czyszczenie, białe profile dodają nowoczesnego i eleganckiego wykończenia. Dzięki regulacji przyściennej drzwi można łatwo dopasować do ścian, mogą być również montowane z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 62 kg |
| Symbol producenta: | D-0440A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Doskonałym rozwiązaniem do nowoczesnej łazienki są Drzwi Prysznicowe New Trendy Prime 190x200 Wnękowe Białe Uniwersalne D-044 a. Przeznaczone są do montażu we wnęce prysznicowej, oferują wygodę i elegancję dzięki przesuwnej konstrukcji. Mają 190 cm szerokości i 200 cm wysokości zapewniając komfortową przestrzeń do kąpieli. Wykonane z przezroczystego szkła o grubości 6 mm gwarantują trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Specjalna powłoka zastosowana na szkle ułatwia ich czyszczenie, białe profile dodają nowoczesnego i eleganckiego wykończenia. Dzięki regulacji przyściennej drzwi można łatwo dopasować do ścian, mogą być również montowane z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 62 kg |
| Symbol producenta: | D-0440A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy prime 190x200 wnękowe białe uniwersalne d-0440a
Nr kat. 100433296
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







