drzwi prysznicowe new trendy prime 180x200 wnękowe czarne uniwersalne d-0345a
Nr kat. 100273874
opis produktu
Świetną propozycją do łazienki są Drzwi Prysznicowe New Trendy Prime 180x200 Wnękowe Czarne Uniwersalne D-0345a, które zachwycają eleganckim designem oraz solidną konstrukcją. Przeznaczone są do montażu we wnęce, składają się z dwóch skrzydeł przesuwnych zapewniając łatwy dostęp do prysznica. Wykonane z transparentnego szkła o grubości 6 mm gwarantują estetyczny wygląd oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania. Czarne profile dodają im nowoczesnego charakteru, doskonale komponują się z różnymi stylami łazienek. Powierzchnia szkła pokryta jest powłoką ułatwiającą czyszczenie. Drzwi wyposażone są w uszczelki magnetyczne oraz regulację przyścienną, mogą być montowane z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi dwuskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 62 kg |
| Symbol producenta: | D-0345A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Świetną propozycją do łazienki są Drzwi Prysznicowe New Trendy Prime 180x200 Wnękowe Czarne Uniwersalne D-0345a, które zachwycają eleganckim designem oraz solidną konstrukcją. Przeznaczone są do montażu we wnęce, składają się z dwóch skrzydeł przesuwnych zapewniając łatwy dostęp do prysznica. Wykonane z transparentnego szkła o grubości 6 mm gwarantują estetyczny wygląd oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania. Czarne profile dodają im nowoczesnego charakteru, doskonale komponują się z różnymi stylami łazienek. Powierzchnia szkła pokryta jest powłoką ułatwiającą czyszczenie. Drzwi wyposażone są w uszczelki magnetyczne oraz regulację przyścienną, mogą być montowane z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi dwuskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 62 kg |
| Symbol producenta: | D-0345A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy prime 180x200 wnękowe czarne uniwersalne d-0345a
Nr kat. 100273874
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



