drzwi prysznicowe new trendy prime 160x200 wnękowe chrom lewe d-0310a
Nr kat. 100267063
opis produktu
Eleganckie Drzwi Prysznicowe New Trendy Prime 160x200 Wnękowe Chrom Lewe D-031 a idealnie nadają się do montażu we wnęce, zapewniają estetyczny wygląd i wygodę użytkowania. Drzwi są jednoskrzydłowe, przesuwne, mają szerokość 160 cm i wysokość 200 cm. Wykonane z transparentnego bezpiecznego szkła o grubości 6 mm, zapewniają solidną konstrukcję oraz estetyczny wygląd. Wykończone są profilami w kolorze chromu. Szklana powierzchnia została pokryta specjalną powłoką ułatwiającą jej czyszczenie. Drzwi wyposażone są w uszczelki magnetyczne oraz regulację przyścienną, mogą być montowane z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 50.73 kg |
| Symbol producenta: | D-0310A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Eleganckie Drzwi Prysznicowe New Trendy Prime 160x200 Wnękowe Chrom Lewe D-031 a idealnie nadają się do montażu we wnęce, zapewniają estetyczny wygląd i wygodę użytkowania. Drzwi są jednoskrzydłowe, przesuwne, mają szerokość 160 cm i wysokość 200 cm. Wykonane z transparentnego bezpiecznego szkła o grubości 6 mm, zapewniają solidną konstrukcję oraz estetyczny wygląd. Wykończone są profilami w kolorze chromu. Szklana powierzchnia została pokryta specjalną powłoką ułatwiającą jej czyszczenie. Drzwi wyposażone są w uszczelki magnetyczne oraz regulację przyścienną, mogą być montowane z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 50.73 kg |
| Symbol producenta: | D-0310A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy prime 160x200 wnękowe chrom lewe d-0310a
Nr kat. 100267063
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



