drzwi prysznicowe new trendy prime 160x200 wnękowe białe lewe d-0412a
Nr kat. 100433291
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy Prime 160x200 Wnękowe Białe Lewe D-0412a to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie do łazienki. Drzwi są przesuwne, mają wymiary 160 x 200 cm i dedykowane są do montażu we wnęce prysznicowej. Wykonane z przezroczystego szkła o grubości 6 mm gwarantują estetykę, solidność i bezpieczeństwo użytkowania. Zastosowane szkło pokryte jest specjalną powłoką, która ułatwia czyszczenie, białe profile tworzą eleganckie i nowoczesne wykończenie produktu. Drzwi wyposażone są w regulację przyścienną, która pozwala na precyzyjne dopasowanie ich do ścian, mogą być również montowane z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 52 kg |
| Symbol producenta: | D-0412A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy Prime 160x200 Wnękowe Białe Lewe D-0412a to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie do łazienki. Drzwi są przesuwne, mają wymiary 160 x 200 cm i dedykowane są do montażu we wnęce prysznicowej. Wykonane z przezroczystego szkła o grubości 6 mm gwarantują estetykę, solidność i bezpieczeństwo użytkowania. Zastosowane szkło pokryte jest specjalną powłoką, która ułatwia czyszczenie, białe profile tworzą eleganckie i nowoczesne wykończenie produktu. Drzwi wyposażone są w regulację przyścienną, która pozwala na precyzyjne dopasowanie ich do ścian, mogą być również montowane z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 52 kg |
| Symbol producenta: | D-0412A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy prime 160x200 wnękowe białe lewe d-0412a
Nr kat. 100433291
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







