drzwi prysznicowe new trendy prime 150x200 wnękowe białe lewe d-0410a
Nr kat. 100433290
opis produktu
Świetnym rozwiązaniem do nowoczesnej łazienki są funkcjonalne Drzwi Prysznicowe New Trendy Prime 150x200 Wnękowe Białe Lewe D-041 a. Są to drzwi przesuwne, zostały zaprojektowane do montażu we wnęce prysznicowej zapewniając wygodę i estetykę. Solidnie wykonane z przezroczystego szkła o grubości 6 mm gwarantują trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Zastosowane szkło zostało pokryte specjalną powłoką ułatwiającą utrzymanie czystości, wykończenie białymi profilami dodaje elegancji i nowoczesnego wyglądu. Dzięki regulacji przyściennej drzwi można łatwo dopasować do ścian, mogą być również montowane z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 47 kg |
| Symbol producenta: | D-0410A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Świetnym rozwiązaniem do nowoczesnej łazienki są funkcjonalne Drzwi Prysznicowe New Trendy Prime 150x200 Wnękowe Białe Lewe D-041 a. Są to drzwi przesuwne, zostały zaprojektowane do montażu we wnęce prysznicowej zapewniając wygodę i estetykę. Solidnie wykonane z przezroczystego szkła o grubości 6 mm gwarantują trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Zastosowane szkło zostało pokryte specjalną powłoką ułatwiającą utrzymanie czystości, wykończenie białymi profilami dodaje elegancji i nowoczesnego wyglądu. Dzięki regulacji przyściennej drzwi można łatwo dopasować do ścian, mogą być również montowane z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 47 kg |
| Symbol producenta: | D-0410A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy prime 150x200 wnękowe białe lewe d-0410a
Nr kat. 100433290
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







