drzwi prysznicowe new trendy prime 140x200 wnękowe białe uniwersalne d-0435a
Nr kat. 100433293
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy Prime 140x200 Wnękowe Białe Uniwersalne D-0435a to eleganckie, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie do łazienki, idealne do montażu we wnęce prysznicowej. Oferują 140 cm szerokości i 200 cm wysokości, dzięki systemowi przesuwnemu zapewniają wygodę oraz komfort użytkowania. Wykonane z przezroczystego bezpiecznego szkła o grubości 6 mm są solidne, wytrzymałe i estetyczne. Specjalna powłoka zastosowana na szkle ułatwia ich czyszczenie, białe wykończenie profili dodaje nowoczesnego stylu. Drzwi wyposażone są w regulację przyścienną, która pozwala na precyzyjne dopasowanie ich do ścian, mogą być również montowane z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 47 kg |
| Symbol producenta: | D-0435A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy Prime 140x200 Wnękowe Białe Uniwersalne D-0435a to eleganckie, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie do łazienki, idealne do montażu we wnęce prysznicowej. Oferują 140 cm szerokości i 200 cm wysokości, dzięki systemowi przesuwnemu zapewniają wygodę oraz komfort użytkowania. Wykonane z przezroczystego bezpiecznego szkła o grubości 6 mm są solidne, wytrzymałe i estetyczne. Specjalna powłoka zastosowana na szkle ułatwia ich czyszczenie, białe wykończenie profili dodaje nowoczesnego stylu. Drzwi wyposażone są w regulację przyścienną, która pozwala na precyzyjne dopasowanie ich do ścian, mogą być również montowane z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 47 kg |
| Symbol producenta: | D-0435A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy prime 140x200 wnękowe białe uniwersalne d-0435a
Nr kat. 100433293
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







