drzwi prysznicowe new trendy prime 140x200 wnękowe białe prawe d-0409a
Nr kat. 100433289
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy Prime 140x200 Wnękowe Białe Prawe D-0409a to idealne rozwiązanie do łazienki. Przesuwne, przeznaczone do montażu we wnęce prysznicowej oferują praktyczność i elegancję. Wykonane z przezroczystego bezpiecznego szkła o grubości 6 mm są estetyczne, trwałe i solidne. Specjalna powłoka zastosowana na szkle ułatwia utrzymanie ich w czystości minimalizując osadzanie się kamienia, białe profile doskonale komponują się z różnymi aranżacjami łazienkowymi. Dodatkową zaletą produktu jest regulacja przyścienna, która umożliwia precyzyjne dopasowanie do ścian, drzwi mogą być również montowane z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 49 kg |
| Symbol producenta: | D-0409A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy Prime 140x200 Wnękowe Białe Prawe D-0409a to idealne rozwiązanie do łazienki. Przesuwne, przeznaczone do montażu we wnęce prysznicowej oferują praktyczność i elegancję. Wykonane z przezroczystego bezpiecznego szkła o grubości 6 mm są estetyczne, trwałe i solidne. Specjalna powłoka zastosowana na szkle ułatwia utrzymanie ich w czystości minimalizując osadzanie się kamienia, białe profile doskonale komponują się z różnymi aranżacjami łazienkowymi. Dodatkową zaletą produktu jest regulacja przyścienna, która umożliwia precyzyjne dopasowanie do ścian, drzwi mogą być również montowane z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 49 kg |
| Symbol producenta: | D-0409A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy prime 140x200 wnękowe białe prawe d-0409a
Nr kat. 100433289
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







