drzwi prysznicowe new trendy prime 120x200 wnękowe białe prawe d-0405a
Nr kat. 100353788
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy Prime 120x200 Wnękowe Białe Prawe D-0405a zostały specjalnie zaprojektowane do montażu we wnęce łazienkowej, zapewniając funkcjonalność, a także estetykę. Drzwi są przesuwne, umożliwiają wygodne otwieranie i zamykanie, oszczędzając przy tym przestrzeń. Oferują 120 cm szerokości i 200 cm wysokości oraz komfortowe warunki podczas korzystania z prysznica. Wykonane z transparentnego szkła o grubości 6 mm gwarantują trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Szkło zostało pokryte specjalną powłoką ułatwiającą jego czyszczenie. Wykończenie drzwi w białych profilach nadaje im nowoczesny i elegancki wygląd, który doskonale komponuje się z różnymi stylami łazienkowymi. Regulacja przyścienna zapewnia precyzyjne ich dopasowanie. Produkt może być również montowany z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 39 kg |
| Symbol producenta: | D-0405A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy Prime 120x200 Wnękowe Białe Prawe D-0405a zostały specjalnie zaprojektowane do montażu we wnęce łazienkowej, zapewniając funkcjonalność, a także estetykę. Drzwi są przesuwne, umożliwiają wygodne otwieranie i zamykanie, oszczędzając przy tym przestrzeń. Oferują 120 cm szerokości i 200 cm wysokości oraz komfortowe warunki podczas korzystania z prysznica. Wykonane z transparentnego szkła o grubości 6 mm gwarantują trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Szkło zostało pokryte specjalną powłoką ułatwiającą jego czyszczenie. Wykończenie drzwi w białych profilach nadaje im nowoczesny i elegancki wygląd, który doskonale komponuje się z różnymi stylami łazienkowymi. Regulacja przyścienna zapewnia precyzyjne ich dopasowanie. Produkt może być również montowany z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 39 kg |
| Symbol producenta: | D-0405A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy prime 120x200 wnękowe białe prawe d-0405a
Nr kat. 100353788
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







