drzwi prysznicowe diora 90x190 new trendy exk-1051
Nr kat. 100163649
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE DIORA 90X190 NEW TRENDY EXK-1051 to propozycja kabiny New Trendy objętej 7-letnia gwarancją. Prezentowane drzwi prysznicowe posiadają 90 cm szerokości oraz 190 cm wysokości. Model wyposażony w powłokę ułatwiającą czyszczenie oraz wysokiej jakości szkło hartowane to gwarancja niezawodnej trwałości oraz bezproblemowej pielęgnacji. Dzięki temu kabina z drzwiami przesuwnymi wyróżnia się doskonałym wyglądem nawet po wielu latach użytkowania. Model z chromowymi profilami oraz transparentnym wypełnieniem doskonale odnajdzie się w wielu współczesnych aranżacjach łazienek w stylu skandynawskim, nowoczesnym i innych.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Diora |
| Dostawca: | New Trendy |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | EXK-1051 |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE DIORA 90X190 NEW TRENDY EXK-1051 to propozycja kabiny New Trendy objętej 7-letnia gwarancją. Prezentowane drzwi prysznicowe posiadają 90 cm szerokości oraz 190 cm wysokości. Model wyposażony w powłokę ułatwiającą czyszczenie oraz wysokiej jakości szkło hartowane to gwarancja niezawodnej trwałości oraz bezproblemowej pielęgnacji. Dzięki temu kabina z drzwiami przesuwnymi wyróżnia się doskonałym wyglądem nawet po wielu latach użytkowania. Model z chromowymi profilami oraz transparentnym wypełnieniem doskonale odnajdzie się w wielu współczesnych aranżacjach łazienek w stylu skandynawskim, nowoczesnym i innych.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Diora |
| Dostawca: | New Trendy |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | EXK-1051 |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe diora 90x190 new trendy exk-1051
Nr kat. 100163649
Zobacz inne z kolekcji



