kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną z wylewką deante therm titanium nac_d1ht
Nr kat. 100397451




opis produktu
Deszczownia Cascada z baterią wannową termostatyczną to designerski, a jednocześnie bezpieczny i przemyślany produkt. Deszczownia posiada baterię ze ruchomą wylewką, która jednocześnie pełni funkcję przełącznika natrysku. Blokada temperatury 38 stopni przeciwdziała przypadkowemu poparzeniu, zapewniając maksymalnie komfortową kąpiel. Ergonomiczne pokrętła, poza walorami dekoracyjnymi, pozwalają na precyzyjne sterowanie głowicą. Ultra cienka głowica prysznicowa i 3-funkcyjna słuchawka wyposażone zostały w system anti-calc, który zapobiega osadzaniu się kamienia i tym samym przedłuża trwałość produktu. Wszystko to sprawia, że deszczownia Cascada poza świetnym wyglądem jest także niezwykle funkcjonalna.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Składana |
| Funkcja Eco: | Termostat |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | NAC_D1HT |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 106 X 43 X 9 CM |
| Waga brutto: | 6.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Deszczownia Cascada z baterią wannową termostatyczną to designerski, a jednocześnie bezpieczny i przemyślany produkt. Deszczownia posiada baterię ze ruchomą wylewką, która jednocześnie pełni funkcję przełącznika natrysku. Blokada temperatury 38 stopni przeciwdziała przypadkowemu poparzeniu, zapewniając maksymalnie komfortową kąpiel. Ergonomiczne pokrętła, poza walorami dekoracyjnymi, pozwalają na precyzyjne sterowanie głowicą. Ultra cienka głowica prysznicowa i 3-funkcyjna słuchawka wyposażone zostały w system anti-calc, który zapobiega osadzaniu się kamienia i tym samym przedłuża trwałość produktu. Wszystko to sprawia, że deszczownia Cascada poza świetnym wyglądem jest także niezwykle funkcjonalna.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Składana |
| Funkcja Eco: | Termostat |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | NAC_D1HT |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 106 X 43 X 9 CM |
| Waga brutto: | 6.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną z wylewką deante therm titanium nac_d1ht
Nr kat. 100397451
Cena katalogowa: 2 799 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 2 799 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Deszczownia Cascada z baterią wannową termostatyczną to designerski, a jednocześnie bezpieczny i przemyślany produkt. Deszczownia posiada baterię ze ruchomą wylewką, która jednocześnie pełni funkcję przełącznika natrysku. Blokada temperatury 38 stopni przeciwdziała przypadkowemu poparzeniu, zapewniając maksymalnie komfortową kąpiel. Ergonomiczne pokrętła, poza walorami dekoracyjnymi, pozwalają na precyzyjne sterowanie głowicą. Ultra cienka głowica prysznicowa i 3-funkcyjna słuchawka wyposażone zostały w system anti-calc, który zapobiega osadzaniu się kamienia i tym samym przedłuża trwałość produktu. Wszystko to sprawia, że deszczownia Cascada poza świetnym wyglądem jest także niezwykle funkcjonalna.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Składana |
| Funkcja Eco: | Termostat |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | NAC_D1HT |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 106 X 43 X 9 CM |
| Waga brutto: | 6.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


