deszczownica deante cascada 25 cm okrągła złoty szczotkowany nac_r10k
Nr kat. 100440881
opis produktu
Głowica natryskowa Cascada to połączenie nowoczesności z elegancją. Wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, gwarantuje trwałość i odporność na korozję. Wykończona w złocie szczotkowanym doskonale pasuje do armatury i dodatków w tym samym kolorze. Innowacyjne rozwiązania techniczne takie jak system anti-calc eliminuje osad z kamienia i sprawia, że czyszczenie głowicy jest proste i szybkie. Głowica jest kompatybilna z większością systemów, dzięki standardowemu gwintowi przyłącza 1/2 cala.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Cascada |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Wymiar opakowania [cm]: | 28 X 26 X 8 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_R10K |
| Waga brutto: | 1.050 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Głowica natryskowa Cascada to połączenie nowoczesności z elegancją. Wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, gwarantuje trwałość i odporność na korozję. Wykończona w złocie szczotkowanym doskonale pasuje do armatury i dodatków w tym samym kolorze. Innowacyjne rozwiązania techniczne takie jak system anti-calc eliminuje osad z kamienia i sprawia, że czyszczenie głowicy jest proste i szybkie. Głowica jest kompatybilna z większością systemów, dzięki standardowemu gwintowi przyłącza 1/2 cala.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Cascada |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Wymiar opakowania [cm]: | 28 X 26 X 8 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_R10K |
| Waga brutto: | 1.050 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deszczownica deante cascada 25 cm okrągła złoty szczotkowany nac_r10k
Nr kat. 100440881
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




