deszczownica deante cascada 25 cm kwadratowa złoty szczotkowany nac_r02k
Nr kat. 100440880
opis produktu
Głowica natryskowa Cascada wykonana jest wysokogatunkowej stali nierdzewnej. To, co ją wyróżnia to kwadratowy kształt i eleganckie wykończenie w kolorze złota szczotkowanego. Głowica wyposażona jest w zapasowe dysze oraz w system Anti-calc, który znacznie ułatwia czyszczenie produktu. Podtynkowy montaż zapewnia estetyczny i atrakcyjny wygląd. Produkt ma wymiary 250x250 mm oraz standardowe przyłącze 1/2" - przeznaczona jest do montowania z wylewkami prysznicowymi
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Cascada |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Wymiar opakowania [cm]: | 27,5 X 26 X 7,5 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_R02K |
| Waga brutto: | 1.235 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Głowica natryskowa Cascada wykonana jest wysokogatunkowej stali nierdzewnej. To, co ją wyróżnia to kwadratowy kształt i eleganckie wykończenie w kolorze złota szczotkowanego. Głowica wyposażona jest w zapasowe dysze oraz w system Anti-calc, który znacznie ułatwia czyszczenie produktu. Podtynkowy montaż zapewnia estetyczny i atrakcyjny wygląd. Produkt ma wymiary 250x250 mm oraz standardowe przyłącze 1/2" - przeznaczona jest do montowania z wylewkami prysznicowymi
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Cascada |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Wymiar opakowania [cm]: | 27,5 X 26 X 7,5 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_R02K |
| Waga brutto: | 1.235 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deszczownica deante cascada 25 cm kwadratowa złoty szczotkowany nac_r02k
Nr kat. 100440880
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




