deska warstwowa dąb szroniony lakier mat
Nr kat. 100139468
opis produktu
Szroniona powierzchnia deski podłogowej dąb to efekt procesu bielenia, który eliminuje z deski podłogowej dąb charakterystyczną żółtą tonację na rzecz bardziej stonowanej barwy. Model deski podłogowej Lareco z serii Dąb Szroniony Lakier Mat posiada szczotkowaną i pełną bogatej struktury powierzchnię impregnowaną wysokiej jakości olejowoskiem. Deska podłogowa 15 mm posiada 14 cm szerokości oraz 180 cm długości, a także średnią twardość, która wykazuje odporność na zarysowania, a przy tym zapewnia komfort użytkowania w domowych warunkach. Fazowana z każdej strony deska podłogowa Lareco o podkreślonym kształcie eliminuje problem odkształconej czy skrzypiącej po wielu latach użytkowania podłogi.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: | Dwuwarstwowa |
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Olejowosk |
| Dostawca: | Lareco |
| Tonacja/barwa: | Jasne Klasyczne |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Pióro-wpust (klejenie) |
| Grubość: | 15 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 6 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3 |
| Przeznaczenie: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szroniona powierzchnia deski podłogowej dąb to efekt procesu bielenia, który eliminuje z deski podłogowej dąb charakterystyczną żółtą tonację na rzecz bardziej stonowanej barwy. Model deski podłogowej Lareco z serii Dąb Szroniony Lakier Mat posiada szczotkowaną i pełną bogatej struktury powierzchnię impregnowaną wysokiej jakości olejowoskiem. Deska podłogowa 15 mm posiada 14 cm szerokości oraz 180 cm długości, a także średnią twardość, która wykazuje odporność na zarysowania, a przy tym zapewnia komfort użytkowania w domowych warunkach. Fazowana z każdej strony deska podłogowa Lareco o podkreślonym kształcie eliminuje problem odkształconej czy skrzypiącej po wielu latach użytkowania podłogi.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: | Dwuwarstwowa |
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Olejowosk |
| Dostawca: | Lareco |
| Tonacja/barwa: | Jasne Klasyczne |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Pióro-wpust (klejenie) |
| Grubość: | 15 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 6 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3 |
| Przeznaczenie: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska warstwowa dąb szroniony lakier mat
Nr kat. 100139468
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




