damask navy
Nr kat. 100088388

opis produktu
Dywan Damask oprócz pięknego wyglądu charakteryzuje się również szeregiem praktycznych zalet jak komfort w użytkowaniu czy trwałość. Kolorystyka dywanu sprawi, że wpasuje się każdy rodzaj wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 4 mm |
| Waga całkowita: | 1570 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.52 x 2.13 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Dywan Damask oprócz pięknego wyglądu charakteryzuje się również szeregiem praktycznych zalet jak komfort w użytkowaniu czy trwałość. Kolorystyka dywanu sprawi, że wpasuje się każdy rodzaj wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 4 mm |
| Waga całkowita: | 1570 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.52 x 2.13 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
damask navy
Nr kat. 100088388
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Dywan Damask oprócz pięknego wyglądu charakteryzuje się również szeregiem praktycznych zalet jak komfort w użytkowaniu czy trwałość. Kolorystyka dywanu sprawi, że wpasuje się każdy rodzaj wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 4 mm |
| Waga całkowita: | 1570 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.52 x 2.13 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


