panele podłogowe weninger dąb siena de lux 435 ac6 12mm 4v-fuga
Nr kat. 100234547
opis produktu
Panele podłogowe WENINGER Dąb Siena De Lux 435 charakteryzują się najwyższą klasą ścieralności AC6, zapewniającą wieloletnie użytkowanie bez naruszenia wierzchniej warstwy. Szeroki format 21x129 cm w grubości 12 mm gwarantuje stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany i dopracowany wygląd. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, gdzie tłoczenia pokrywają się ze słojami. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Współpracuje z ogrzewaniem podłogowym wodnym dzięki niskiemu oporowi cieplnemu 0,100 m²K/W. Klasa obiektowa sprawia, że produkt nadaje się do restauracji, sklepów czy hoteli. 30-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość paneli z kolekcji Delux
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Delux |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.21 x 1.29 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe WENINGER Dąb Siena De Lux 435 charakteryzują się najwyższą klasą ścieralności AC6, zapewniającą wieloletnie użytkowanie bez naruszenia wierzchniej warstwy. Szeroki format 21x129 cm w grubości 12 mm gwarantuje stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany i dopracowany wygląd. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, gdzie tłoczenia pokrywają się ze słojami. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Współpracuje z ogrzewaniem podłogowym wodnym dzięki niskiemu oporowi cieplnemu 0,100 m²K/W. Klasa obiektowa sprawia, że produkt nadaje się do restauracji, sklepów czy hoteli. 30-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość paneli z kolekcji Delux
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Delux |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.21 x 1.29 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe weninger dąb siena de lux 435 ac6 12mm 4v-fuga
Nr kat. 100234547
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





