panele podłogowe wodoodporne quick step dąb riva naturalny eligna el3578 ac4 8mm
Nr kat. 100092365
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step Dąb Riva Naturalny Eligna EL3578 charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, dzięki czemu sprawdzą się w każdym pomieszczeniu domu. Format 16x138 cm w naturalnym odcieniu dębu podkreśli charakter zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Grubość 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia przy zmianach temperatury. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje słoje drewna, nadając podłodze autentyczny wygląd. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu dzięki ograniczeniu ładunków elektrycznych. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Eligna |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.16 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step Dąb Riva Naturalny Eligna EL3578 charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, dzięki czemu sprawdzą się w każdym pomieszczeniu domu. Format 16x138 cm w naturalnym odcieniu dębu podkreśli charakter zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Grubość 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia przy zmianach temperatury. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje słoje drewna, nadając podłodze autentyczny wygląd. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu dzięki ograniczeniu ładunków elektrycznych. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Eligna |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.16 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step dąb riva naturalny eligna el3578 ac4 8mm
Nr kat. 100092365
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





