panele podłogowe jodełka classen dąb prades ville 63271 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100409830
opis produktu
Panele podłogowe jodełka Classen Dąb Prades z kolekcji Ville tworzą ponadczasowy wzór wymagający zastosowania dwóch rodzajów klepki – klepki A i klepki B. Klasa ścieralności AC5 zapewnia bardzo wysoką odporność na ścieranie, idealną do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany charakter, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębu, zapewniając autentyczny wygląd drewna. Grubość 8 mm gwarantuje stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ville |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.13 x 0.64 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe jodełka Classen Dąb Prades z kolekcji Ville tworzą ponadczasowy wzór wymagający zastosowania dwóch rodzajów klepki – klepki A i klepki B. Klasa ścieralności AC5 zapewnia bardzo wysoką odporność na ścieranie, idealną do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany charakter, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębu, zapewniając autentyczny wygląd drewna. Grubość 8 mm gwarantuje stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ville |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.13 x 0.64 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe jodełka classen dąb prades ville 63271 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100409830
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o









