panele podłogowe wodoodporne quick step dąb patina classic szary impressive im3560 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100092360
opis produktu
Panele podłogowe Quick-Step Dąb Patina Classic Szary charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni czy łazience. Format 19x138 cm w szarej tonacji z subtelnymi bielonymi akcentami nadaje wnętrzom nowoczesny charakter. Grubość 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia przy zmianach temperatury. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdą deskę, tworząc uporządkowany układ. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, gdzie tłoczenia idealnie pokrywają się ze wzorem drewna. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym. 25-letnia gwarancja potwierdza trwałość produktu z kolekcji Impressive
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Quick-Step Dąb Patina Classic Szary charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni czy łazience. Format 19x138 cm w szarej tonacji z subtelnymi bielonymi akcentami nadaje wnętrzom nowoczesny charakter. Grubość 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia przy zmianach temperatury. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdą deskę, tworząc uporządkowany układ. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, gdzie tłoczenia idealnie pokrywają się ze wzorem drewna. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym. 25-letnia gwarancja potwierdza trwałość produktu z kolekcji Impressive
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step dąb patina classic szary impressive im3560 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100092360
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o







