panele podłogowe wodoodporne quick step dąb klasyczny beżowy impressive im1847 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100091371
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step Dąb Klasyczny Beżowy wyróżniają się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na bezpieczny montaż w kuchni lub łazience. Format 19x138 cm w beżowej tonacji optycznie powiększa przestrzeń i dodaje ciepła każdemu wnętrzu. Grubość 8 mm zapewnia stabilność konstrukcji przez długie lata użytkowania. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, tworząc uporządkowany efekt końcowy. Synchroniczna struktura wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając podłodze autentyczny charakter. Antystatyczna powłoka ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania paneli z kolekcji Impressive
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step Dąb Klasyczny Beżowy wyróżniają się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na bezpieczny montaż w kuchni lub łazience. Format 19x138 cm w beżowej tonacji optycznie powiększa przestrzeń i dodaje ciepła każdemu wnętrzu. Grubość 8 mm zapewnia stabilność konstrukcji przez długie lata użytkowania. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, tworząc uporządkowany efekt końcowy. Synchroniczna struktura wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając podłodze autentyczny charakter. Antystatyczna powłoka ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania paneli z kolekcji Impressive
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step dąb klasyczny beżowy impressive im1847 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100091371
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o












