panele podłogowe faus dąb paryż cosmopolitan s184367 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100138470
opis produktu
Panele podłogowe FAUS Dąb Paryż charakteryzują się wyjątkową odpornością AC5, idealną do budynków użyteczności publicznej o bardzo dużym natężeniu ruchu. Format szerokiej deski 21x135 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany charakter, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, gdzie tłoczenia idealnie pokrywają się ze wzorem drewna. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na montaż w kuchni czy łazience bez obaw o uszkodzenia. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 33-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania z kolekcji Cosmopolitan 4V
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Cosmopolitan 4V |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 33 lata |
| Rozmiar: | 0.21 x 1.35 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe FAUS Dąb Paryż charakteryzują się wyjątkową odpornością AC5, idealną do budynków użyteczności publicznej o bardzo dużym natężeniu ruchu. Format szerokiej deski 21x135 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany charakter, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, gdzie tłoczenia idealnie pokrywają się ze wzorem drewna. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na montaż w kuchni czy łazience bez obaw o uszkodzenia. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 33-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania z kolekcji Cosmopolitan 4V
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Cosmopolitan 4V |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 33 lata |
| Rozmiar: | 0.21 x 1.35 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe faus dąb paryż cosmopolitan s184367 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100138470
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Pamiętaj o





