panele podłogowe wodoodporne faus dąb nativo elegance s17938 ac6 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100355149
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Faus Dąb Nativo Elegance charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co umożliwia montaż w kuchni, łazience czy przedpokoju. Format szerokich desek 23x112 cm w naturalnym odcieniu dębu podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Najwyższa klasa ścieralności AC6 zapewnia wyjątkową trwałość nawet w obiektach komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Trudnopalność Bfl-s1 zapewnia najwyższe bezpieczeństwo użytkowania. Imponująca 60-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość produktu z kolekcji Elegance
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Elegance |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Rozmiar: | 0.23 x 1.12 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Faus Dąb Nativo Elegance charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co umożliwia montaż w kuchni, łazience czy przedpokoju. Format szerokich desek 23x112 cm w naturalnym odcieniu dębu podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Najwyższa klasa ścieralności AC6 zapewnia wyjątkową trwałość nawet w obiektach komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Trudnopalność Bfl-s1 zapewnia najwyższe bezpieczeństwo użytkowania. Imponująca 60-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość produktu z kolekcji Elegance
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Elegance |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Rozmiar: | 0.23 x 1.12 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne faus dąb nativo elegance s17938 ac6 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100355149
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Pamiętaj o





