panele podłogowe wodoodporne quick step dąb leśny jasnoszary majestic mj3547 ac4 9 mm 4v-fuga
Nr kat. 100092121
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step Dąb Leśny Jasnoszary MJ3547 charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Format długiej deski XXL 24x205 cm podkreśla charakter każdego pomieszczenia, nadając mu nowoczesny wygląd. Grubość 9 mm zapewnia stabilność konstrukcji i odporność na odkształcenia przez długie lata. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel z osobna, tworząc uporządkowany układ podłogi. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe. Antystatyczna powłoka ogranicza osadzanie się kurzu. Niski opór cieplny 0,061 m²K/W umożliwia współpracę z ogrzewaniem podłogowym. 25-letnia gwarancja potwierdza jakość wykonania paneli z kolekcji Majestic
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Majestic |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.061 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.24 x 2.05 m |
| Grubość: | 9 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Długa deska XXL |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step Dąb Leśny Jasnoszary MJ3547 charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Format długiej deski XXL 24x205 cm podkreśla charakter każdego pomieszczenia, nadając mu nowoczesny wygląd. Grubość 9 mm zapewnia stabilność konstrukcji i odporność na odkształcenia przez długie lata. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel z osobna, tworząc uporządkowany układ podłogi. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe. Antystatyczna powłoka ogranicza osadzanie się kurzu. Niski opór cieplny 0,061 m²K/W umożliwia współpracę z ogrzewaniem podłogowym. 25-letnia gwarancja potwierdza jakość wykonania paneli z kolekcji Majestic
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Majestic |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.061 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.24 x 2.05 m |
| Grubość: | 9 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Długa deska XXL |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step dąb leśny jasnoszary majestic mj3547 ac4 9 mm 4v-fuga
Nr kat. 100092121
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





