panele podłogowe wodoodporne jodełka quick step dąb chevron brązowy impressive patterns ipa4162 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100219133
opis produktu
Panele podłogowe Quick-Step Impressive Patterns układają się w elegancki wzór jodełki, który wprowadza ponadczasową klasę do każdego wnętrza. Format 40x120 cm pozwala stworzyć charakterystyczny układ, nadający pomieszczeniom architektoniczny charakter. Grubość 8 mm zapewnia stabilność konstrukcji, która ogranicza pracę podłogi przy zmianach temperatury. Wodoodporne panele idealnie sprawdzają się w kuchni czy przedpokoju, gdzie występuje ryzyko kontaktu z wilgocią. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje odporność na codzienne użytkowanie w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają geometryczny wzór, nadając podłodze dopracowany wygląd. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Współpraca z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta dzięki niskiemu oporowi cieplnemu 0,055 m²K/W. 25-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive Patterns |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.40 x 1.20 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Quick-Step Impressive Patterns układają się w elegancki wzór jodełki, który wprowadza ponadczasową klasę do każdego wnętrza. Format 40x120 cm pozwala stworzyć charakterystyczny układ, nadający pomieszczeniom architektoniczny charakter. Grubość 8 mm zapewnia stabilność konstrukcji, która ogranicza pracę podłogi przy zmianach temperatury. Wodoodporne panele idealnie sprawdzają się w kuchni czy przedpokoju, gdzie występuje ryzyko kontaktu z wilgocią. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje odporność na codzienne użytkowanie w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają geometryczny wzór, nadając podłodze dopracowany wygląd. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Współpraca z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta dzięki niskiemu oporowi cieplnemu 0,055 m²K/W. 25-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive Patterns |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.40 x 1.20 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne jodełka quick step dąb chevron brązowy impressive patterns ipa4162 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100219133
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o









