dywan shaggy cotton stripe stripes mauve
Nr kat. 100230804
opis produktu
DYWAN COTTON STRIPE STRIPES MAUVE to model w kwadratowej formie o wymiarach 60 x 60 cm. Prezentowany dywan fioletowy w jednolite paski wniesie do wnętrza przytulność oraz luksusową miękkość, dzięki włochatej strukturze runa. Produkt doskonale sprawdzi się w roli dywanu do sypialni oraz salonu – utrzymanych między innymi w stylu nowoczesnym, skandynawskim, glamour, eklektycznym. Model ekologiczny potwierdzony certyfikatem wykazuje właściwości odporne na blaknięcie i przebarwienia, jak również antystatyczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Bawełna |
| Marka: | Tom Tailor |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 15 mm |
| Waga całkowita: | 2350 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 0.60 x 0.60 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Kwadrat |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN COTTON STRIPE STRIPES MAUVE to model w kwadratowej formie o wymiarach 60 x 60 cm. Prezentowany dywan fioletowy w jednolite paski wniesie do wnętrza przytulność oraz luksusową miękkość, dzięki włochatej strukturze runa. Produkt doskonale sprawdzi się w roli dywanu do sypialni oraz salonu – utrzymanych między innymi w stylu nowoczesnym, skandynawskim, glamour, eklektycznym. Model ekologiczny potwierdzony certyfikatem wykazuje właściwości odporne na blaknięcie i przebarwienia, jak również antystatyczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Bawełna |
| Marka: | Tom Tailor |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 15 mm |
| Waga całkowita: | 2350 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 0.60 x 0.60 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Kwadrat |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy cotton stripe stripes mauve
Nr kat. 100230804
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



