dywan nowoczesny canvas piazze
Nr kat. 100203975
opis produktu
Szukasz geometrycznego dywanu do salonu albo pokoju młodzieżowego? Dywan Canavas Piazze będzie idealnym rozwiązaniem. Jest wykonany z polipropylenu – BCF. Jest bardzo miły w dotyku i podobny do tych naturalnych. Jest hipoalergiczny – nie wywołuje reakcji alergicznych. Bardzo rzadko pojawiają się w nim roztocza i bakterie. Jest odporny na odkształcenia, zabrudzenia i plamy. Ma właściwości antyelektrostatyczne – nie elektryzuje się. Bardzo łatwy w czyszczeniu. Dywan Canavas Piazze to szary prostokąt w stylu canavas o wymiarach 1,40 x 2m. Produkt jest uwielbiany przez dekoratorów wnętrz. Został utkany maszynowo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Marka: | Balta |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 1420 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
BALTA INDUSTRIES N.V. WAKKENSTEENWEG 2 8710 WAREGEM BELGIA customerinfo@baltagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szukasz geometrycznego dywanu do salonu albo pokoju młodzieżowego? Dywan Canavas Piazze będzie idealnym rozwiązaniem. Jest wykonany z polipropylenu – BCF. Jest bardzo miły w dotyku i podobny do tych naturalnych. Jest hipoalergiczny – nie wywołuje reakcji alergicznych. Bardzo rzadko pojawiają się w nim roztocza i bakterie. Jest odporny na odkształcenia, zabrudzenia i plamy. Ma właściwości antyelektrostatyczne – nie elektryzuje się. Bardzo łatwy w czyszczeniu. Dywan Canavas Piazze to szary prostokąt w stylu canavas o wymiarach 1,40 x 2m. Produkt jest uwielbiany przez dekoratorów wnętrz. Został utkany maszynowo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Marka: | Balta |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 1420 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
BALTA INDUSTRIES N.V. WAKKENSTEENWEG 2 8710 WAREGEM BELGIA customerinfo@baltagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny canvas piazze
Nr kat. 100203975
Pamiętaj o












