canvas bandas
Nr kat. 100227601
opis produktu
Szary dywan CANVAS BANDAS to świetny produkt nadający się zarówno do salonu, jak również do pokoju młodzieżowego. Geometryczny wzór doskonale podkreśli charakter wnętrza, dodając mu również niepowtarzalnego uroku. Ten nowoczesny prostokąt o wymiarach 140 x 200 cm tkany jest maszynowo. Dywan CANVAS BANDAS wykonany jest z polipropylenu, dzięki czemu jest trwały i odporny na ścieranie. Nie ulega również trwałym odkształceniom. Łatwość w pielęgnacji pozwala na szybkie jego czyszczenie. Włókna syntetyczne są antystatyczne i hipoalergiczne, dlatego produkt jest w pełni bezpieczny dla alergików. Praktycznie uniemożliwia rozwój roztoczy i bakterii.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.40 x 2 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szary dywan CANVAS BANDAS to świetny produkt nadający się zarówno do salonu, jak również do pokoju młodzieżowego. Geometryczny wzór doskonale podkreśli charakter wnętrza, dodając mu również niepowtarzalnego uroku. Ten nowoczesny prostokąt o wymiarach 140 x 200 cm tkany jest maszynowo. Dywan CANVAS BANDAS wykonany jest z polipropylenu, dzięki czemu jest trwały i odporny na ścieranie. Nie ulega również trwałym odkształceniom. Łatwość w pielęgnacji pozwala na szybkie jego czyszczenie. Włókna syntetyczne są antystatyczne i hipoalergiczne, dlatego produkt jest w pełni bezpieczny dla alergików. Praktycznie uniemożliwia rozwój roztoczy i bakterii.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.40 x 2 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
canvas bandas
Nr kat. 100227601
Pamiętaj o


.jpg&width=764&format=webp)
.jpg&width=764&format=webp)
.jpg&width=764&format=webp)
.jpg&width=764&format=webp)


