dywan shaggy soft uni purple
Nr kat. 100243461
opis produktu
DYWAN SOFT UNI PURPLE to jednolity dywan fioletowy o włochatej strukturze runa. Prezentowany dywan do salonu i sypialni mierzy 85 x 155 cm. Model tkany ręcznie z syntetycznych włókien polipropylenowych zapewnia miękkość, sprężystość oraz łatwość pielęgnacji. Dywan fioletowy wyróżnia się odpornością na odkształcenia, zabrudzenia, przebarwienia, wgniecenia oraz ścieranie. Model wykazuje właściwości antystatyczne, które zapewniają komfort użytkowania także alergikom. Dywan fioletowy doskonale przewodzi ciepło, dzięki czemu sprawdzi się na ogrzewaniu podłogowym. Produkt dostępny jest także w innych rozmiarach oraz kolorach.
Dywany
Kolekcje
Dywany 80x150
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany Tom Tailor
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Dywany shaggy
80 cm x 150 cm
Dywany fioletowe
Dywany tkane ręcznie
Prostokąt
Dywany do pokoju młodzieżowego
Do salonu
Tkane ręcznie
Tom Tailor
Do sypialni
Do pokoju młodzieżowego
Dywany gładkie
Polipropylen
Dywany włochate
Fioletowe
Gładki
Włochaty
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Marka: | Tom Tailor |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Fioletowe |
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Waga całkowita: | 3500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 0.85 x 1.55 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN SOFT UNI PURPLE to jednolity dywan fioletowy o włochatej strukturze runa. Prezentowany dywan do salonu i sypialni mierzy 85 x 155 cm. Model tkany ręcznie z syntetycznych włókien polipropylenowych zapewnia miękkość, sprężystość oraz łatwość pielęgnacji. Dywan fioletowy wyróżnia się odpornością na odkształcenia, zabrudzenia, przebarwienia, wgniecenia oraz ścieranie. Model wykazuje właściwości antystatyczne, które zapewniają komfort użytkowania także alergikom. Dywan fioletowy doskonale przewodzi ciepło, dzięki czemu sprawdzi się na ogrzewaniu podłogowym. Produkt dostępny jest także w innych rozmiarach oraz kolorach.
Dywany
Kolekcje
Dywany 80x150
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany Tom Tailor
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Dywany shaggy
80 cm x 150 cm
Dywany fioletowe
Dywany tkane ręcznie
Prostokąt
Dywany do pokoju młodzieżowego
Do salonu
Tkane ręcznie
Tom Tailor
Do sypialni
Do pokoju młodzieżowego
Dywany gładkie
Polipropylen
Dywany włochate
Fioletowe
Gładki
Włochaty
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Marka: | Tom Tailor |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Fioletowe |
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Waga całkowita: | 3500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 0.85 x 1.55 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy soft uni purple
Nr kat. 100243461
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać










