FINCA CUP SILVER
1/2

opis produktu

Szukasz nowoczesnego dywanu, który zachwyci każdego i odmieni wnętrza Twojego domu? Produkt FINCA CUP SILVER w kolorze szarym z ciemnym motywem nawiązującym do kawy będzie idealnym uzupełnieniem Twoich pomieszczeń. Sznurkowy prostokąt o wymiarach 80 x 150 cm tkany jest maszynowo na płasko. W 100 % wytworzony jest z polipropylenu – BCF. Dywan FINCA CUP SILVER wykazuje właściwości antystatyczne i nie powoduje reakcji alergicznych. Gwarantuje wyjątkową trwałość i wytrzymałość na ścieranie. Nie ulega odkształceniom. Zachowuje właściwości wodoodporne, dzięki czemu możesz bezpiecznie położyć go w kuchni, przedpokoju, czy korytarzu.

Szczegóły Produktu

Rodzaj dywanu:Nowoczesne
Materiał:100% Polipropylen – BCF
Gwarancja:2 lata
Kolor:Szare
Waga całkowita:1750 g/m2
Wzór:Core
Rozmiar:0.80 x 1.50 m
Antypoślizgowy:Nie
Rodzaj tkania:
  • Tkane maszynowo
  • Tkane na płasko
  • Sznurkowe
Kształt:Prostokąt
Pomieszczenie:
  • Do przedpokoju
  • Do kuchni
  • Na korytarz
Ogrzewanie podłogowe:Tak

Opinie

finca cup silver

Nr kat. 100188202

149 zł/szt

Raty 20 x 0%

Wymiary:

0.80 x 1.50 m

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

30 dni na zwrot

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >

Bożena Tomczyk

Menedżer Kategorii - Dywany

JAKIE SĄ UNIKALNE CECHY NASZYCH DYWANÓW?

1

WEŁNIANY

Dywan wykonany z wełny nowozelandzkiej, uznawanej za najlepszy gatunek wełny na świecie. Gwarantuje wysoką wytrzymałość, sprężystość i miękkość, zatem najwyższy komfort użytkowania. Jest naturalnym regulatorem wilgotności powietrza i doskonałym termoizolatorem.

2

RĘCZNIE WIĄZANY

Dywan tkany jest ręcznie na krosnach poprzez wiązanie każdego z pojedynczych supełków w jedną całość. Charakterystyczną cechą tych dywanów jest ich spód, gdzie każdy widoczny pęczek świadczy o historii i jakości tworzonego dywanu. Jest to najbardziej pracochłonna technika wytwarzania dywanów.

3

RĘCZNIE TKANY

Dywan tkany jest na ręcznych krosnach taką samą techniką jak przed wiekami, w niewielkich zakładach tkackich. Przędza tkana jest ręcznie wokół osnowy, tworząc włosie dywanu, które na tym etapie jest znacznie dłuższe niż w gotowym produkcie. Długość włosia jest zmniejszana w późniejszych fazach produkcji.

4

DYWAN ZEWNĘTRZNY

Idealny na balkon lub taras, oraz do wewnątrz pomieszczeń. Odporny na działanie czynników atmosferycznych, promieni słonecznych, a także zabrudzeń. Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, idealnie nadaje się do pomieszczeń ze zwierzętami.

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.