wykładzina pcv atlantic 993m beton zinc szara 3m
Nr kat. 100004169
opis produktu

Wykładziny PCV
Wykładziny pcv szare
Wykładziny pcv domowe
Wykładziny pcv do sypialni
Wykładziny pcv na korytarz
Wykładziny PCV szerokość 3m
Wykładziny PCV imitujące beton
Wykładziny pcv do kuchni
Domowe
Wykładziny pcv do łazienki
Wykładziny pcv do pokoju dziecięcego
3 m
Wykładziny pcv do pokoju młodzieżowego
Wykładziny pcv do przedpokoju
Wykładziny pcv do salonu
Beton
Szare
Do sypialni
Do salonu
Do przedpokoju
Na korytarz
Do kuchni
Do łazienki
Do pokoju młodzieżowego
Do pokoju dziecięcego
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Domowe |
| Opór cieplny: | 0.015 m² K/W |
| Powtarzalność wzoru: | 100X100 CM |
| Wzór: | Beton |
| Dostawca: | Beaufloor |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Grubość całkowita : | 1.9 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.15 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 21-Domowa-niskie natężenie |
| Możliwość montażu na płytkach: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Beaufloor RIJKSWEG 442 8710 WIELSBEKE BELGIA info@beauflor.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Wykładziny PCV
Wykładziny pcv szare
Wykładziny pcv domowe
Wykładziny pcv do sypialni
Wykładziny pcv na korytarz
Wykładziny PCV szerokość 3m
Wykładziny PCV imitujące beton
Wykładziny pcv do kuchni
Domowe
Wykładziny pcv do łazienki
Wykładziny pcv do pokoju dziecięcego
3 m
Wykładziny pcv do pokoju młodzieżowego
Wykładziny pcv do przedpokoju
Wykładziny pcv do salonu
Beton
Szare
Do sypialni
Do salonu
Do przedpokoju
Na korytarz
Do kuchni
Do łazienki
Do pokoju młodzieżowego
Do pokoju dziecięcego
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Domowe |
| Opór cieplny: | 0.015 m² K/W |
| Powtarzalność wzoru: | 100X100 CM |
| Wzór: | Beton |
| Dostawca: | Beaufloor |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Grubość całkowita : | 1.9 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.15 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 21-Domowa-niskie natężenie |
| Możliwość montażu na płytkach: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Beaufloor RIJKSWEG 442 8710 WIELSBEKE BELGIA info@beauflor.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina pcv atlantic 993m beton zinc szara 3m
Nr kat. 100004169
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.





