dywan nowoczesny asos costa 240x340 cm
Nr kat. 100161428
opis produktu
Piękna podłoga, to przede wszystkim piękny dywan. Asos Costa to dywan, prezentujący nowoczesne trendy z pięknym wzorem w zawsze modnym kolorze. Szary Asos Costa łączy w sobie bardzo klasyczny styl, jednocześnie posiadając drobne cechy stylu vintage. Wymiary dywanu to 2,4m x 3,4cm, a waga całkowita wynosi 2400g/m2.esny Asos Costa będzie się pięknie prezentował w dużym pokoju dziennym, jak i nada niepowtarzalnego klimatu w sypialni. Dywan wykonany jest z poliestru, dzięki czemu jest bardzo trwały. Nie trudno utrzymać go w czystości, co gwarantuje nam piękny wygląd na długi czas.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
JAPANDI
NOWOCZESNE
Dywany 3d
Dywany 250x350
ASOS
Dywany z poliesteru
250 cm x 350 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Komfort
Poliester
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Szare
Dywany retro
Skandynawski
Loft
Retro
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ASOS |
| Przyjazne zwierzętom: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 65% Poliester / 35% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 240X340 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Piękna podłoga, to przede wszystkim piękny dywan. Asos Costa to dywan, prezentujący nowoczesne trendy z pięknym wzorem w zawsze modnym kolorze. Szary Asos Costa łączy w sobie bardzo klasyczny styl, jednocześnie posiadając drobne cechy stylu vintage. Wymiary dywanu to 2,4m x 3,4cm, a waga całkowita wynosi 2400g/m2.esny Asos Costa będzie się pięknie prezentował w dużym pokoju dziennym, jak i nada niepowtarzalnego klimatu w sypialni. Dywan wykonany jest z poliestru, dzięki czemu jest bardzo trwały. Nie trudno utrzymać go w czystości, co gwarantuje nam piękny wygląd na długi czas.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
JAPANDI
NOWOCZESNE
Dywany 3d
Dywany 250x350
ASOS
Dywany z poliesteru
250 cm x 350 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Komfort
Poliester
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Szare
Dywany retro
Skandynawski
Loft
Retro
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ASOS |
| Przyjazne zwierzętom: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 65% Poliester / 35% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 240X340 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny asos costa 240x340 cm
Nr kat. 100161428
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać










